Jak investovat své peníze krok za krokem ?

Pokud je Váš měsíční příjem vyšší, než  je vaše předpokládaná měsíční spotřeba, nebo pokud máte k dispozici větší sumu peněz a nechcete je nechat ležet v bance, kde úroky jsou minimální, zvažte investování těchto peněz a dosáhněte vyššího výnosu. Jděte na to krok za krokem….

ZAMYSLETE SE

Definujte si, proč vlastně chcete investovat a pro jaký účel by měly investované peníze sloužit. Poté nás kontaktujte a domluvte si s námi schůzku.

ZJISTÍME, CO POTŘEBUJETE

Na první schůzce zjistíme Vaše potřeby, představy a možnosti.

Zda se chcete  zajistit do budoucna, zabezpečit děti nebo plánujete životní změnu? Zda riskujete, nebo sázíte jedině na jistotu?

Vše s vámi důkladně probereme.

STANOVÍME SPOLEČNĚ INVESTIČNÍ CÍLE

Podle vašich potřeb a možností spolu vytyčíme investiční cíle. Tedy jaký majetek a kdy budete chtít investováním získat. Zodpovíme si

  1. Jak dlouho budete investovat?
  2. Jak vysoký roční výnos od investice očekáváte?
  3. Kolik z vašich investic jste ochotni ztratit v krátkodobém horizontu, abyste získali více v dlouhodobém horizontu? 

NAJDEME NEJLEPŠÍ CESTU

Kam a jak peníze investovat? Existuje spouta možností.Podíváme se, jaké možnosti pro dosažení cílů jsou, jaké jsou jejich výhody a možná rizika. Najdeme společně ideální cestu.

STRATEGII UMÍME PŘIZPŮSOBIT 

Pokud se vaše životní situace změní, můžeme investiční strategii společně přizpůsobit.

ŽÁDNÉ OBAVY , VŠE MÁTE POD KONTROLOU 

Ve skutečnosti není žádný důvod se investování bát. Na to, abyste se stali investorem a vaše úspory dále rostly, nepotřebujete žádné hluboké znalosti. O všem vás budeme pravidelně informovat a vždy Vám budeme plně k dispozici.

Udělejte první krok!

Kontaktujte nás a domluvte si s námi schůzku.